Má to tak snad každý. Přesouvání nepříjemných povinností. V pondělí je brzo, na úterý mám jiný plán, ve středu po tom ani nevzdechneme, ve čtvrtek nám do toho něco v leze, pátek si nebudeme kazit, o víkendu přece nejsme nerdi abychom věnovali čas napříkad učení a bum! Najednou je o týden později a práce stále nedotčená. Nepopírám, že to tak mám i já. Že to tak ale budu mít i s příjemným věcmi?! No, abych vám to trošku osvětlila, to, že prázdniny končí mi začalo pořádně docházet až poslední týden, a proto jsem si ho užila naplno. V pondělí celý den pryč, ve středu s kamarádkou do Vídně, ze čtvrtka na pátek chill v balerínkách v upršen Praze, v sobotu westernová vyjížďka na koních a ještě ten večer ppřespání u kamarádky:-) A v pondělá do školy, lhala bych kdybych řekla, že jsem se ani trošku netěšila. Zatím si se polužáky rozumím, učení chápu a vstávání vzládám dokonce s úsměvem. No. Povíme si za týden..
Ale k dnešnímu článku. Při projíždění fotek jsme si zavzpomínala na krásné chvíle, které jsem o prázdninách 2012 prožila a napadlo mě, je vám pomocí fotek ukázat. Fotky jsou z mobilu, protože přece jenom ten mám s sebou vždy a všude a můžu zachytit každou vteřinu!
Jak to vy zatím zvládáte ve škole?:)


