pátek 8. února 2013

..

 Dear followers:) Asi to každému došlo, ale i tak, teď lehce oficiálně. Třeba to není napořád, ale teď se s Josefinasfashion chvíli neuvidíme (jakoby to tak do teď nebylo!). 
 Abych to nějak zdůvodnila - poslední dobou (nechci to zakřiknout - ťuky ťuk!!) začínám tak nějak "žít" a jak jsem zjistila, blog není to co k životu potřebuji. (Ani na něj nemám čas, nestíhám ani spát, natož strávit hodiny psaním článku nebo focením fotek, kterým akorát zatěžuji moje kamarády. Spíš nezatěžuji..) Tím ale  myslím můj blog, blogy ostatních jsou a asi ještě dlouho budou mou závislostí a denní dávkou inspirace. Jen si nemyslím že já jsem člověk co by svým stylem mohl ostatní inspirovat nebo by mohl ostatní k něčemu motivovat, tím pádem vznikla tato stránka zbytečně. Kromě toho - sice blogy jako obecně mi přijdou jako geniální nápad, koukat na styl opravdových lidí a ne modelek z časopisů, moct se přiblížit k někomu, kdo nás v určitém ohledu změní.. Ale ve skutečnosti se mi zdá, že (minimálně českou) blogovou scénu naplňují spíše triliardy blogů o ničem (a jsme doma:D). A také hmatatelná faleš, strach říct vlastní názor a schovávání se za anonymní profily. Také mě rozčiluje stupidní komentování jedním slovm  ("Krásné!") za účelem toho, dostat lidi na svůj blog. No a když už jsme u toho, přetvářku blogerů komentovat nebudu ale je mi z toho špatně.. Takže asi chápete, že s blogovou komunitou nechci mít nic společného, už se budu jen inspirovat, nebudu "inspirovat":)
 Ale NIKDY nebudu vděčnější že tato stránka vznikla, protože mi dala možnost poznat Viktorku <3 což, beru jako to nejvíc co mi blogspot mohl dát. Víc nechci, Viktorka je moje nejvíc a tak to i zůstane ! <3 Forever.
 Takže se mějte krásně, ale neodcházím, uvidíme se brzo, třeba u vašeho dalšího příspěvku! :)

Stále mě můžete najít na tumblru, instagramu (microxpip) nebo mi napsat na piiipinkaa@seznam.cz <3.

čtvrtek 3. ledna 2013

Dec random

 Sice píšu až teď, 3. den roku 2013, ale doufám že jste prožili krásné klidné svátky plné radosti, smíchu, nohou v teple, teplého čaje a oblíbených seriálů (ruku nahoru ten, kdo taky neskutečně plakal na konci Gossipky!) samozřejmě taky doufám že jste je strávili se svou rodinou a přáteli. Taky doufám, že i Silvestr nebyl k zahození a náležitě jste přivítali nový rok 2013. Nový rok znamená i tak trochu nový začátek, a tak vám všem přeju aby byl ve znamení radosti, abyste potkali spoustu nových přátel, případně lásku, abyste zažili spoustu krásných okamžiků, vydali se na spoustu předtím nepoznaných míst a smáli se ještě minimálně o maličko víc než v uplynulém roce 2012.
2013, please, be awesome <3

Ale dost klišé. Jsem tady s posledním randomem minulého roku a to prosincovým. Můžete vidět jak jsem ho trávila a musím říct, že z 80% jsem si ho opravdu užila. Uvidíte z fotek, tak doufám že se budou líbit.:-)
Mějte se krásně, smějte se, a nechte lidi pozastavovat se nad tím proč.
Love, Píp

sobota 27. října 2012

FALL RANDOM

 Pár fotek ještě z podzimu. Ne že bych nebyla za ten sníh ráda, je to kouzelný, ta bílá peřina všude, ale přece jenom jsem si ten podzim ještě nedoužila:( A bojím se, že sníh nic nevydrží a brzo nám po něm zbyde jen ta bahenní lázeň.. 
Fotky zachycují to nejúžasnější podzimní barevné listí, nejúžasnější kobylku Maju, a bohužel i to jak poslední dny trávím (měla bych trávit ) večery posledních dní. Jen teď tu knihu vyměnit za sešit dějepisu a je to přesné.. Doufám, že vás ve škole nemučí jako mě a máte se krásně! <3


neděle 21. října 2012

INSTA

 Pár fotek posledních dní z instagramu.


 #nejtajnějšíakcesnejlepší // #roztomiloušskákonvičkanačaj #costacoffee //  #sedni si pořádně! //  #mojekapesny:D ( #tanecni ) //  #addicted♥ //  #feellikeninja! //

Instagram: MICROXPIP

sobota 20. října 2012

DREAM

 Špatné období si zpříjemňuji nonstop popíjením kafe nebo horkého karamelového čaje (mňam!♥ ) , posloucháním hudby, čtením a časem stráveným se svými přáteli. A samozřejmě nesmím zapomenout na hodiny prohlížení obrázků na tumblr a wehertit! Mám tady malý výběr, things I love/want. Jsem ráda, že už je tady snad konečně podzim. Miluju ty barvy, svetry, šály, ale to už víte:)
 Poslední dobou mám chuť jen tak zmizet někam hodně daleko..

Mějte se krásně<33


neděle 23. září 2012

PREPARING FOR AUTUMN

 Jakmile začnu mít pocit, že přišel podzim, teploty okolo 25°C dalšího dne mě opět utvrdí v opaku. Achjo, už chci aby byla zima, abych si studenou ranní cestu na autobus mohla zpříjemňovat popíjením horkého čaje z mojí nejlepší termosky, abych se ve školní lavici mohla zachumlat do teplého svetru, abych při hodinách mohla koukat na to jak venku poprchává a je zataženo a abych po škole přeletěla do kavárny, kde si povídala s kamarádkou u nejlepšího obrovského cappuccina! Ani nevíte jak se těším. Ještě mi však zbývá pár věcí - musí mi dorazit můj nejlepší kabátek a k němu pak musím dokoupit nějakou pořádně huňatou šálu! Boty už jsem vzdala, v zimě chodím bosa. Jo a ještě jedna věc! Proklínám tě, Viktorie, že si mě uvrtala do čtení Harryho Pottera, poslední měsíc totiž nedělám nic jiného. než že společně s Hermionou, Ronem a Harrym bloudím po Bradavicích! ♥








sobota 8. září 2012

SUMMER 2012 MEMORIES!

Má to tak snad každý. Přesouvání nepříjemných povinností. V pondělí je brzo, na úterý mám jiný plán, ve středu po tom ani nevzdechneme, ve čtvrtek nám do toho něco v leze, pátek si nebudeme kazit, o víkendu přece nejsme nerdi abychom věnovali čas napříkad učení a bum! Najednou je o týden později a práce stále nedotčená. Nepopírám, že to tak mám i já. Že to tak ale budu mít i s příjemným věcmi?! No, abych vám to trošku osvětlila, to, že prázdniny končí mi začalo pořádně docházet až poslední týden, a proto jsem si ho užila naplno. V pondělí celý den pryč, ve středu s kamarádkou do Vídně, ze čtvrtka na pátek chill v balerínkách v upršen Praze, v sobotu westernová vyjížďka na koních a ještě ten večer ppřespání u kamarádky:-) A v pondělá do školy, lhala bych kdybych řekla, že jsem se ani trošku netěšila. Zatím si se polužáky rozumím, učení chápu a vstávání vzládám dokonce s úsměvem. No. Povíme si za týden..
 Ale k dnešnímu článku. Při projíždění fotek jsme si zavzpomínala na krásné chvíle, které jsem o prázdninách 2012 prožila a napadlo mě, je vám pomocí fotek ukázat. Fotky jsou z mobilu, protože přece jenom ten mám s sebou vždy a všude a můžu zachytit každou vteřinu! 
 Jak to vy zatím zvládáte ve škole?:)
♯ Mnichovské letiště  ♯ První letošní návštěva moře    Me gusta!    "Všichni ukážeme nohy!"    Besie    Foam party!  ♯ Flight  ♯ Chytám bronz  ♯ Friends  ♯ Russia friend  ♯ Smiles  ♯ Airport  ♯ Another Russia friend:D  ♯ Swimming pool  ♯ Projížďka kolem skal  ♯ Flo-Rida, Eva Simons, Will-I-Am Nelly Furtado live (MTV party) <3
--->

sobota 25. srpna 2012

What is in my bag?

 Než vás nechám 'nahlédnout' dovnitř, musím vám představit mou novou krásku! Je krásná, černá, kožená, prostorná, je z Mohita. Prostě a jednoduše dokonalá!:-)


úterý 21. srpna 2012

HI, THERE

 Po krátké pauze jsem rozhodla opět začít psát články častěji.. Mám pár nápadů, tak doufám že všechny uskutečním. Ti pozornější si mohou všimnout pár drobných změn na blogu a také promazaných článků, chci začít alespoň trošku "s čistým štítem" :)..

čtvrtek 19. července 2012

FAKE FUR COLLAR

 Dnešní fotky z odpolední procházky:) Miluju tenhle límeček, je to taková osobní lištice:D A boty jsou super, přivezla jsem si je z Francie. Mají jen jednu malou chybu, a to, že neuvěřitelně rozedírají nohy. Takže od zkušenosti, kdy jsem se z kina vracela bosa, s botama v rukách, mi nikdy , jdu-li v těchto botách, v tašce nechybí pár zachraňovacích super-pohodlných a super-plochých balerín z New Yorkeru. I dnes jsem se po shlédnutí mého do krve rozedřeného ukazováčku řvajícího o pomoc musela přezout. Když nad tím tak uvažuju.. ty boty vůbec super nejsou!

Mějte se krásně:)

neděle 15. července 2012

TUMBLR

 Složky s inspirací se plní a já nemám s kým se o ně podělit, na blog nechci psát pořád jen inspirační fotky, tak jaké je řešení? Ano, hádáte správně - už i já jsem si založila tumblr!:-)
 Najdete mě na http://littleflyingparadise.tumblr.com/
 Budu moc ráda, když každý kdo má tumblr mi dolů napíše svojí adresu, ráda se podívám!:-)


PS: Před dloooouhou dobou jsem tu měla giweaway, chtěla jsem jí vyhodnotit společně s dvoustým pravidelným čtenářem, ale vyhodnotím jí už teď a vyhrála slečna s komentářem číslo 6 - K. ! Gratuluji :-)

středa 11. července 2012

pondělí 9. července 2012

MALTA 2012 vol. 2

 Jen další fotky z té nejúžasnější dovolené..
 Poznala jsem nové lidi, naučila se jazyk, naučila se sama cestovat a vyznat se na letišti alr hlavně jsem viděla moře,Valettu, Mdinu, Dingli cliffs, Comino a všechno další. Užila jsem si to strašně moc:-) Chybí mi ty lidé..
 Vrátila bych se hned!

<3

Blue Lagoon

pondělí 2. července 2012

BLACK LACE DRESS

 Outfit, který jsem na sobě měla v můj poslední den školy:-) Kvůli odletu jsem poslední školní týden zmeškala, takže není vysvědčenský (jak jiank to říct?!:D)
 Tyhle šaty jsem ulovila v HM slevách a už teď je miluju !:-) Konečně krajkové šaty zdobí i můj šatník. K nim jsem vzala jen černé slippers z New Yorkeru, které, ač by se díky původu, nemuselo zdát, jsou superpohodlné:-) Jak se vám líbí?

A co podnikáte? Jak si užíváte prázdiny? Já osobně úžasně!

Krásné pondělí:)


čtvrtek 28. června 2012

MALTA 2012

 Opět jsem se dlouho neozvala, ale teď k tomu mám dokonce důvod. A to, že se flákám na Maltě! Přináším vám pár fotek, snad se budou líbit:-)..
 Moje vysvědčení je katastrofa, takže jsem ráda že tam nebudu na předávání !:D Co máte na vysvědčení vy?:) A jinak, pořád nemůžu uvěřit, že už jsou prázdniny!! o_O

Ale musím říct že se už těším domů, na kamarády a na to až se všechno, včetně blogu, vrátí do normálu!:-)

Mějte se nádherně a zítra si užijte POSLEDNÍ ŠKOLNÍ DEN 2011/12!!!!

pa:*



pátek 22. června 2012

PHOTOS

 Minule jste mi psali, že fotek mám dát klidně víc, a tak jich dnes přidávám opravdu požehnaně. A to není ani setina toho, co vám chci ukázat!:-) Alespoň vidíte co všechno jsem za tu dobu blogové neaktivity dělala.
Doufám že se vám budou líbiti!<3
Hezký pátek!


FRIENDS FOREVER<3

čtvrtek 21. června 2012

PRAGUE VIEW

 Omlouvám se, omlouvám see, omlouvám!
 Moc, moc mě mrzí, že jsem poslední dobou blog opravdu hodně zanedbávala, ale měla jsou spoustu povinností do školy (jsem staršnej flákač a všechno doháním na poslední chvíli) a spoustu dalších věcí/problémů.. a tak na blog už moc času nezbývalo.
 Fotit jsem ale nezapomněla, a tak mám pro vás připraveno spoustu fotek, které vám chci ukázat v postech - outfitech, random fotkách, zaměřených fotkách etc. A když už jsem u toho, máte nějaký tip na článek, třeba nějaký co vám na mém blogu chybí?:-)

PS: Menší pauzou se oddálil i konec GIVEAWAY, ale nebojte, nezapomněla jsem!! Máte poslední šanci se zúčastnit:-)


A k outfitu - dnes jsem byla v Praze a prakticky celý den strávila chozením, takže jen takový nudný pohodlný outfit:-) Šedé, superpohodlné tričko. Víte co je na něm nejlepší? Je ze slev v HM a stálo pouhých 70,-! A skvěle ladí s mými krajkovanými kraťasy:-)

Mějte se nádherně a užívejte si poslední chvíle se spolužáky, než si od některých dáte 2 měsíce pauzu!

pátek 8. června 2012

Dot

 Prší. Počasí je fuj. Nemám na nic náladu.
 Ale musela jsem vám ukázat mé nové boty, prsten <3
 Ale hlavně!
 Můj supr-čupr-žůžo-bžůžo kryt na mobil ! <3
PS: Už byl potřeba..


Mějte nádherný víkend!:*

čtvrtek 7. června 2012

FASHION TIP

 Ahoj, dnes vám chci dát tip na jednu z mých TOP zahraničních blogerek!:-)
 Spousta z vás jí určitě zn, ale určitě se najde někdo kdo ne.
Sietske je krásná, má božské vlasy a je moc milá. A také často často často přidává outfit posty a to já ráda, haha :-D:-). Víc se o ní dočtete na jejím blogu, najdete ho na:



Snad si jí i vy oblíbíte, tolik jako já :-)
Mějte se krásně a užijte si zítřejší pátek!:)